ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA TANVALD

Úspěchy našich žáků

Školní rok 2021/2022Celostátní soutěž smyčcových nástrojů "O cenu společnosti Akord Kvint"

Adéla Vyskočilová

hra na housle, paní učitelka Šárka Kourková

3. místo v Ústředním kole ve Františkových Lázních


Školní rok 2019/2020 – Mezinárodní písňová soutěž B. Martinů

Eliška Studničková

sólový zpěv, II. kategorie, paní itelka Zuzana Schořovská

1. cena + cena poroty za interpretaci písně B. Martinů

Školní rok 2018/2019 – komorní hra


Krajská kola:

Komorní kvarteto - Viktorie Strnadová, Anna Prašivková, Iveta Ducháčková, Jonáš Černý

1. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Semily)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Tanvald)

Malé trio - Michaela Schořovská, Josefa Šulcová, Magdalena Harcubová

1. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Česká Lípa)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Tanvald)

Trio "MAM" - Martina Harcubová, Anna Krejčová, Magdalena Harcubová

2. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Česká Lípa)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Tanvald)

Kvintet - Viktorie Strnadová, Nikola Balatková, Aneta Neumannová, Amálie Kolátorová, Barbora Bláhová

2. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Česká Lípa)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Tanvald)

Školní rok 2017/2018 – sólový zpěv, dechové nástroje, taneční obor

Ústřední kolo:

Eliška Studničková

sólový zpěv, III. kategorie , paní itelka Zuzana Schořovská

2. místo v Ústředním kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Turnov)

1. místo v Krajském kole (ZUŠ Jablonec nad Nisou)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Železný Brod)

1. místo soutěže Lípa Cantates (ZUŠ Česká Lípa)

Krajská kola:

František Štěpán

sólový zpěv, II. kategorie , paní itelka Zuzana Schořovská

1. místo v Krajském kole (ZUŠ Jablonec nad Nisou)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Železný Brod)


Viktorie Strnadová

příčná flétna, IX. kategorie, paní učitelka Iveta Růtová

1. místo v Krajském kole (ZUŠ Česká Lípa)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Jablonec nad Nisou)

Anežka Indráčková

zobcová flétna, V. kategorie, paní učitelka Iveta Růtová

3. místo v Krajském kole (ZUŠ Česká Lípa)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Jablonec nad Nisou)

Taneční obor

I., II., IV. a V. kategorie, paní učitelka Pavlína Dědková

Pramínky - 1. místo v Okresním kole soutěžní přehlídky (ZUŠ Semily)

Barvičky, Sway, Kiss the Rain - 2. místo v Okresním kole (ZUŠ Semily)

Okresní kola:

Vendula Betková, sólový zpěv - 1. místo

Ondřej Vajdík, sólový zpěv - 2. místo

Barbora Jelínková, sólový zpěv - 2. místo

Daniela Ulrichová, sólový zpěv - 2. místo

Martina Harcubová, příčná flétna - 2. místo

Školní rok 2016/2017 – smyčcové nástroje, klavír, výtvarný obor


Krajská kola:

Anna Prašivková

hra na housle, IV. kategorie , paní itelka Šárka Kourková

1. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Turnov)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Jablonec nad Nisou)

Alžběta Hýsková

hra na klavír, 0. kategorie, paní učitelka Jitka Poznarová

2. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Liberec)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Tanvald)

Matěj Friedrich

hra na housle, III. kategorie, paní učitelka Šárka Kourková

3. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Turnov)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Jablonec nad Nisou)

Jonáš Černý

hra na violoncello, IV. kategorie, pan učitel Aleš Filip

3. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Turnov)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Jablonec nad Nisou)

Barbora Bláhová

hra na klavír, IV. kategorie, paní učitelka Iveta Růtová

3. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Liberec)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Tanvald)

Anna Cendelínová

hra na klavír, V. kategorie, paní učitelka Dagmar Vajdíková

3. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Liberec)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Tanvald)

Výtvarný obor

II., III. a IV. kategorie, paní učitelka Jana Hadravová

Hostina pro Karla IV. - DzÚ Krajské kolo soutěžní přehlídky ZUŠ (ZUŠ Jablonec nad Nisou)

Okresní kola:

Ondřej Vajdík, housle - 1. místo

Anna Holcová, housle - 1. místo

Kryštof Bažant, housle - 1. místo

Josef Matura, klavír - 2. místo

Karolína Tilerová, klavír - 2. místo

Iveta Ducháčková, klavír - 2. místo

Vítek Hanzlík, klavír - 2. místo

Barbora Bočková, klavír - 3. místo

Michaela Maturová, klavír - 3. místo

Školní rok 2015/2016 – komorní hra, sborový zpěv


Krajská kola:

Barokní komorní soubor - Anna Prašivková, Anežka Indráčková, Veronika Drobníková, Jonáš Černý

1. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Turnov)

Pěvecký sbor Harmonia

kategorie C, paní učitelka Dagmar Vajdíková

Zlaté pásmo v Krajském kole soutěžpřehlídky ZUŠ (ZUŠ Semily)


Pěvecký sbor Melodia

kategorie B1, paní učitelka Dagmar Vajdíková

Stříbrné pásmo v Krajském kole soutěžpřehlídky ZUŠ (ZUŠ Semily)